O NÁS

Pohodové ubytování v soukromí

Chata Pohoda se nachází ve velmi vyhledávané lokalitě Rokytnice nad Jizerou, konkrétně Dolní Rokytnice 163. Chata nedávno prošla kompletní rekonstrukcí a její interiér je vybaven vším, co je k pohodovému pobytu nezbytné.

V chatě se nachází 16 lůžek, které jsou situovány ve 4 apartmánech kdy každý apartmán má svoji ložnici, kuchyňku ( lednička, mikrovlnka a veškeré kuchyňské vybavení ) a koupelnu s WC. Je tedy vhodná pro jakoukoliv příležitost, ať už pro pobyt přátel, rodin, teambuilding apod.

Díky 4 různým apartmánům uvnitř chaty tedy poskytuje dostatečný klid, soukromí a zároveň také možnost trávit společné chvíle na příjemné terase s grilem, či ve společenské místnosti s krbem a pípou :) V chatě je WiFi a 5 televizorů.

Chatu pronajímáme vždy a pouze jako 1 celek, tudíž nehrozí setkání v objektu s kýmkoliv cizím. Před chatou je také dostatek prostoru pro zaparkování vozidel. Chatu vždy důkladně uklidíme a kompletně vydesinfikujeme. Samozřejmostí jsou povlečená lůžka, ručníky a základním hygienickým vybavením.

V případě Vašeho zájmu není problém připravit dřevo či uhlí na grilování, sud piva apod. Rádi vyjdeme vstříc jakýmkoliv Vašim požadavkům :)

Domácí mazlíčci jsou vítáni - vždy se snažíme najít cesty k tomu jak Vám maximálně vyhovět, proto nás prosím vždy kontaktujte předem.

Okolí chaty je velmi rozmanité na jakékoliv aktivity - je zde spousty lyžařských vleků, restaurací, turistických a cyklo tras a krásná příroda.